Proč se registrovat?

Registrací do našeho internetového obchodu získáte mnoho výhod, které jsou pouze pro registrované zákazníky. V případě, že se přihlásíte do našeho eshopu, automaticky Vám jsou nabízeny veškeré výhody, které plynou z registrace a účasti ve věrnostním programu.

Některé výhody, které získáte registrací do našeho eshopu:

Nemusíte znovu vyplňovat fakturační ani dodací údaje

V případě, že provedete registraci do našeho eshopu, máte možnost v nastavení svého zaregistrovaného účtu vložení více adres (fakturačních nebo dodacích). Při objednání zboží vyberete adresu, na kterou je fakturováno a adresu (pouze pokud se adresy neshodují) kam má být zakoupené zboží dodáno.

Máte přehled o již uskutečněných objednávkách a fakturách

Pouze zaregistrovaní zákazníci mají možnost získat jednoduchý přehled o všech objednávkách, které v našem eshopu učinili. V seznamu objednávek okamžitě vidíte, v jakém stavu se Vaše objednávka nachází, máte možnost ke každé objednávce přidat zprávu, která se odešle příslušnému pracovníkovi eshopu, můžete si ke každé objednávce (i zpětně) stáhnout vystavenou fakturu. Další jedinečnou možností je znovuobjednání zboží, které je dostupné ze seznamu objednávek. Tato možnost naplní nákupní košík zbožím, které bylo objednáno ve vybrané objednávce.

Účast ve věrnostním programu

Zaregistrováním do našeho eshopu získáváte automaticky výhody, které plynou z našeho věrnostního programu. Nejvýznamější a nejdůležitější výhodou je nákup za výhodnější ceny, v případě, že souhlasíte se zasíláním novinek, máte přehled o aktuálním dění v našem eshopu. Zaregistrovaní zákazníci jsou také dříve než ostatní informováni o slevových kuponech, akcích, apod.

Nakupujete za výhodnější ceny

Registrací a následným přihlášením do eshopu získáváte možnost nakupovat za výhodnější ceny. Podmínky a výše slev jsou popsány v podmínkách věrnostního programu. V případě, že jste registrováni, přihlásíte se do našeho eshopu a splníte příslušné podmínky věrnostního programu, automaticky vidíte výhodnější ceny, za které můžete nakupovat.

 Seznam výhod není konečný a je průběžně doplňován.

 


Pomocí kontaktního formuláře nám prosím sdělte Váš požadavek, dotaz či námět na doplnění sortimentu nebo na funkci internetového obchodu, která Vám zde chybí. Na každý dotaz či podnět Vám rádi odpovíme a pokusíme se společně najít řešení k oboustrané spokojenosti.