Věrnostní program

Ve věrnostním programu nabízíme našim stálým a registrovaným zákazníkům spoustu výhod. Mezi nejdůležitější patří nákup za nižší ceny, které se zobrazí ihned po přihlášení do našeho internetového obchodu. Do věrnostního programu jsou průběžně zařazovány další a další výhody. V současné době Vám nabízíme následující výhody:

Sleva 5% na celý sortiment

V případě, že jste nakoupili v našem eshopu a výše Vašich dokončených objednávek přesáhla částku 500,- Kč, automaticky získáváte po přihlášení do eshopu slevu 5% na Vaše veškeré další nákupy (výše Vašich objednávek bude součet částek dle registrované emailové adresy)

Sleva 10% na celý sortiment

V případě, že jste nakoupili v našem eshopu a výše Vašich dokončených objednávek přesáhla částku 2 500,- Kč, automaticky získáváte po přihlášení do eshopu slevu 10% na Vaše veškeré další nákupy (výše Vašich objednávek bude součet částek dle registrované emailové adresy)

Sleva 15% na celý sortiment

V případě, že jste nakoupili v našem eshopu a výše Vašich dokončených objednávek přesáhla částku 5 000,- Kč, automaticky získáváte po přihlášení do eshopu slevu 15% na Vaše veškeré další nákupy (výše Vašich objednávek bude součet částek dle registrované emailové adresy)

 


Pomocí kontaktního formuláře nám prosím sdělte Váš požadavek, dotaz či námět na doplnění sortimentu nebo na funkci internetového obchodu, která Vám zde chybí. Na každý dotaz či podnět Vám rádi odpovíme a pokusíme se společně najít řešení k oboustrané spokojenosti.