Široký výběr

V našem internetovém obchodě najdete opravdu pestrou nabídku bižuterie, komponent, pomůcek a nástrojů pro její výrobu i následný prodej.

Naši nabídku neustále rozšiřujeme a doplňujeme nejen o nové zboží, které pro Vás vyhledáváme u domácích i zahraničních dodavatelů, ale také o zboží, které jste u nás nenašli a máte o něj zájem.

Veškeré nabízené produkty jsou rozděleny do přehledných, tématicky řazených kategorií. Nabídka zboží našeho internetového obchodu je rozdělena do tří základních částí:

Bižuterie a šperky

Jak už napovídá název kategorie, najdete zde hotové šperky a bižuterní výrobky ručně vyrobené nebo zakoupené u našich dodavatelů. Kategorie je dále podrobněji rozdělena podle druhu šperků a bižuterie na Brože, Náhrdelníky, Náramky, Náušnice, Ozdoby do vlasů, Prsteny a kompletní Sady bižuterie. Podrobnější rozdělení jednotlivých druhů šperků je dle možnosti použití, způsobu výroby nebo použitých materiálů.

Výroba bižuterie

Zde najdete vše potřebné pro výrobu náušnic, náhrdelníků, náramků, bižuterních sad, přívěsků k mobilům a dalším ručně zhotovaným výrobkům. Kategorie Výroba bižuterie je podrobněji rozdělena na čtyři základní tématické okruhy.

První kategorie jsou Korálky, kde najdete korálky vyrobené z různých materiálů, různými způsoby a technikami. Najdete zde například korálky skleněné, dřevěné, plastové, hliníkové, korálky z přírodní perleti, šatonové rondelky a další, vyrobené v mnoha barvách a barevných odstínech.

Další skupinou prvků, bez kterých se při výrobě bižuterie neobejdete, jsou bižuterní Komponenty. V této kategorii naleznete širokou nabídku různých komponent a mezičlánků, spojovacích kroužků, zamačkávacího rokajlu, kalot, koncovek, bižuterního zapínání, komponent pro výrobu náušnic, ramínek, afroháčků, ketlovacích jehel a nýtů, přívěsků. Najdete zde širokou nabídku zboží v mnoha velikostech a barevných provedeních.

Kategorie Velký průvlek obsahuje vše potřebné pro výrobu náramků a náhrdelníků v moderním nezaměnitelném stylu. Najdete zde korálky, komponenty a přívěsky s velkým průvlekem v mnoha barevných provedeních, vyrobené ze skla, plastu, FIMO hmoty, komponenty z tzv. "tibetského stříbra", hliníkové, zdobené broušenými kamínky a spoustu dalších. Korálky a komponenty s velkým průvlekem se jednoduše navlékají na silné řetízky, tzv. háďata dle vaší vlastní fantazie. Aby se korálky na náramku nepohybovaly, slouží k jejich zajištění tzv. stoppery.

Dalším nezbytným prvkem pro výrobu bižuterie je Návlekový materiál. Pro navlékání korálků a komponent můžete využít z mnoha námi nabízených návlekových materiálů v různých barevných provedeních. Najdete zde šňůrky a poutka na mobil, bavlněné šňůrky, šifónové stužky, kožené a koženkové řemínky, silonové vlasce, pruženky a samozřejmě různé druhy řetízků a paměťového drátu.

Ostatní

V kategorii Ostatní najdete další nezbytné nástroje a pomůcky, bez kterých se neobejdete při výrobě, následnému uskladnění vašich výrobků či jejich úspěšnému prodeji. V současné době nabízíme různé druhy Dárkových krabiček v mnoha velikostech od těch nejmenších, vhodných například pro prstýnky, drobné náušnice, až po dárkové krabičky větších rozměrů, vhodných například pro uložení celých bižuterních sad.

Pro prezentaci nebo jen bezpečnému uložení Vašich výrobků nebo zakoupeného zboží mohou posloužit bižuterní Stojany a stojánky. V případě, že máte v úmyslu Vaše výrobky dále prodávat, jistě oceníte možnost připojit k produktu Vaše označení či cenu. Vše potřebné naleznete v kategirii Visačky, cenovky.

 


Pomocí kontaktního formuláře nám prosím sdělte Váš požadavek, dotaz či námět na doplnění sortimentu nebo na funkci internetového obchodu, která Vám zde chybí. Na každý dotaz či podnět Vám rádi odpovíme a pokusíme se společně najít řešení k oboustrané spokojenosti.