Možnosti dopravy

Zakoupené zboží z našeho internetového obchodu je k vám dodáváno důkladně a pečlivě zabalené v bublinkových obálkách nebo kartonových krabičkách tak, aby nedošlo během přepravy k jeho poškození. Pro zakoupené zboží nabízíme v současné době následující způsoby dopravy: 

Osobní převzetí

Osobní převzetí balíčku se zakoupeným zbožím je možné po předchozí telefonické domluvě na adrese sídla internetového obchodu. 

Česká pošta - doporučený balíček, balík do ruky

Z našich mnohaletých zkušeností se jedná o rychlý, spolehlivý a levný způsob zaslání zakoupeného zboží. Zboží zákazník obrží zpravidla následující den po odeslání. Balíčky jsou odesílány nejpozději následující pracovní den po připsání platby za zboží na náš účet. 

Česká pošta - doporučený balíček (+ dobírka)

Zakoupené zboží zákazník obdrží také zpravidla následující den po odeslání jako v předchozím případě s tím, že platba za zboží je inkasována až při převzetí balíčku. Balíčky jsou odesílány nejpozději následující pracovní den po uskutečnění objednávky.

Zásilkovna - balíček na výdejní místo

Jedná se o rychlý, spolehlivý a levný způsob zaslání zakoupeného zboží. Zboží na vybranou pobočku zásilkovny zákazník obrží zpravidla následující den po odeslání. Balíčky jsou odesílány nejpozději následující pracovní den po připsání platby za zboží na náš účet.  

Upozornění:

Výše uvedené doby jsou pouze informativní, vycházíme z našich zkušeností, nelze je tedy brát jako garantované doby dodání zboží. Doba dodání zásilky se může změnit v závislosti na různých faktorech, které my bohužel již nemůžeme ovlivnit (sněžení, náledí, dopravní komplikace, v případě předvánočních nákupů větší zátěže České pošty).

 


Pomocí kontaktního formuláře nám prosím sdělte Váš požadavek, dotaz či námět na doplnění sortimentu nebo na funkci internetového obchodu, která Vám zde chybí. Na každý dotaz či podnět Vám rádi odpovíme a pokusíme se společně najít řešení k oboustrané spokojenosti.