Možnosti plateb

V našem internetovém obchodě můžete k zaplacení zakoupeného zboží využít následujících způsobů:

Platba v hotovosti

cashonpickup

Zboží můžete zaplatit v hotovosti při osobním převzetí zakoupeného zboží. Zakoupené zboží si můžete vyzvednou na adrese sídla internetového obchodu po předchozí domluvě.

Platba předem na bankovní účet

bankwire

Nejčastěji využívaná platba pro naše objednávky. Po zakoupení zboží obdržíte údaje k provedení platby převodem na bankovní účet. Částka za zakoupené zboží je zpravidla připisována na náš účet následující pracovní den od odeslání platby z banky odesilatele.

Platba dobírkou při převzetí zboží

cashondelivery

Zakoupené zboží je zasláno na Vaši adresu a zakoupené zboží zaplatíte až při jeho převzetí poštovnímu doručovateli.

Online platba kartou

gopay_cards

Okamžitá platba platební kartou přes platební bránu GoPay. Platba kartou patří mezi nejrychlejší metody, kdy částku za zakoupené zboží obdržíme ihned, a tím pádem může být Vaše objednávka okamžitě vyřizována.

Online bankovní převod

 gopay_bankwire

Platba přes platební bránu GoPay rychlým převodem z Vaší banky. Platební brána podporuje rychlé bankovní převody těchto bank:

  • Komerční banka
  • RaiffeisenBank
  • mBank
  • Fio banka

 


Pomocí kontaktního formuláře nám prosím sdělte Váš požadavek, dotaz či námět na doplnění sortimentu nebo na funkci internetového obchodu, která Vám zde chybí. Na každý dotaz či podnět Vám rádi odpovíme a pokusíme se společně najít řešení k oboustrané spokojenosti.